محل تبلیغ شما
سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸
ساعت:  ۱۶:۲۶:۲۰
فروشگاه اینترنتی ملورا
امروز در زردنیوز
 پربیننده های اخبار
 پرنظرهای اخبار
کاربران فیس بوک بخوانند

کاربران فیس بوک بخوانند


فیس‌بوک قصد داشت با فعال کردن این قابلیت اطلاعات شخصی کاربران را از دسترس دیگر افراد و شرکت‌ها دور نگهدارد، اما تمایلی ندارد تا جلوی دسترسی خود را به آنها مسدود کند.

تاریخ: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳

فیس‌بوک چند روزی است به کاربران خود امکان داده به صورت ناشناس وارد برنامه‌های همراه این شرکت شوند، اما این مساله باعث نمی‌شود اطلاعات شخصی افراد مخفی بماند. اگر چه ممکن است با این کار اطلاعات کاربران از چشم طراحان ثالث برنامه‌های همراه مخفی بماند، اما فیس‌بوک حتی در صورت لاگین کردن افراد به طور ناشناس می‌تواند داده‌های مربوط به آنان را دریافت کند.

در واقع فیس‌بوک قصد داشت با فعال کردن این قابلیت اطلاعات شخصی کاربران را از دسترس دیگر افراد و شرکت‌ها دور نگهدارد، اما تمایلی ندارد تا جلوی دسترسی خود را به آنها مسدود کند.

زاکربرگ روز گذشته مدعی شده بود فیس بوک مساله حریم شخصی کاربران خود را بسیار جدی تلقی می‌کند و به کاربرانی که به برنامه‌های ثالث اعتماد ندارند و نگران سوءاستفاده‌های بعدی هستند امکان می‌دهد بدون نیاز به وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور فیس بوک از آنها استفاده کنند.

کارشناسان از اینکه خود فیس بوک می‌تواند کماکان اطلاعات شخصی کاربران برنامه های همراه در زمان اتصال به این سایت را مشاهده کند ناخرسند هستند و می‌گویند وقتی فیس بوک بی سروصدا به همه داده‌های کاربران دسترسی داشته و برای خود در زمینه احترام به حریم شخصی آنان استثنا قائل می شود نمی توان نسبت به حفظ امنیت آنها امیدوار بود.

نسخه چاپی
ارسال
۰
مطالب مرتبط
نظرات


نام(اختیاری):
ایمیل(اختیاری):
عدد مقابل را در کادر وارد کنید:
متن:

خبرپو اتوماسیون اداری شبکه تحلیلگران
تازه ترین اخبار
پیشنهاد زردنیوز
پی سی آگهی تدریس خصوصی