محل تبلیغ شما
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸
ساعت:  ۲۲:۱۲:۴۳
فروشگاه اینترنتی ملورا
امروز در زردنیوز
 پربیننده های ورزشی
 پرنظرهای ورزشی
اعلام اسامی ملی‌پوشان تیراندازی جانبازان و معلولین برای حضور در آخرین اردو

اعلام اسامی ملی‌پوشان تیراندازی جانبازان و معلولین برای حضور در آخرین اردو


مرحله آخر تمرینات ملی‌پوشان تیم تیراندازی جانبازان و معلولین برای حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۴ لهستان از هشتم اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

تاریخ: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۳

دومین و آخرین مرحله از تمرینات تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین از 8 تا 11 اردیبهشت در مجموعه ورزشی آزادی و از 12 تا 14 اردیبهشت در محل فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین برگزار می‌شود.

رقابت‌های جهانی 2014 لهستان به منزله انتخابی قهرمانی جهان و پاراآسیایی کره جنوبی و فرصتی است تا کلاس‌بندی ورزشکاران انجام شده و سهمیه‌های مورد نیاز برای رقابت‌های قهرمانی جهانی آلمان ( تیرماه 93)  و پاراآسیایی کره جنوبی به دست آید.

تیم کشورمان برای اولین بار است که در یک رویداد برون مرزی در مواد متعددی شرکت می‌کند. این مواد شامل P1، P2، R2، R3، R4، R5، FTP، FTR1، FTR2 است که ورزشکاران در بخش تیمی و انفرادی در مواد یاد شده به رقابت با حریفان خواهند پرداخت.

تا کنون 24 کشور برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند. ایران در برخی از مواد مثل تپانچه بادی بانوان شرایط بسیار خوبی دارد و کشورهایی نظیر آلمان، فرانسه، کره جنوبی و چین از رقبای اصلی ایران در مواد مختلف هستند.

ورزشکاران مدعو اردوی نهایی تیم ملی تمرینات خود را زیر نظر حسین امیری، سرمربی تیم ملی و کبری غیاثی و آیت‌الله حیدری، مربیان تیم ملی انجام می‌دهند و محبوبه محمد‌زاده نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم خواهد بود.

اسامی ملی‌پوشان حاضر در این اردو به شرح زیر اعلام شده است:

مجید فلاح اردشیر، الناز عونی، معصومه سلیمی (آذربایجان شرقی)، مهدی زمانی، عبدالرضا مخبری‌نیا، هادی نجفی ملکی (تهران)، اکبر عالی‌پور، معصومه خدابخشی (لرستان)، ساره جوانمردی، زهرا قاضی عسگر (فارس)، عالیه محمودی، سیده اعظم رضایی (مازندران) و صدریه پرهیز (ایلام)

اردوی متصل به اعزام تیم ملی تیراندازی براش شرکت در مسابقات جهانی لهستان، از 8 تا 14 اردیبهشت ماه در تهران برپاست و ملی‌پوشان کشورمان 15 اردیبهشت تهران را به مقصد لهستان ترک خواهند کرد.

نسخه چاپی
ارسال
۰
مطالب مرتبط
نظرات


نام(اختیاری):
ایمیل(اختیاری):
عدد مقابل را در کادر وارد کنید:
متن:

فروشگاه ورزش سه خبر ورزشی ایران تلنت
تازه ترین اخبار
پیشنهاد زردنیوز
پی سی آگهی تدریس خصوصی