محل تبلیغ شما
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
ساعت:  ۱۸:۵۵:۰۴
فروشگاه اینترنتی ملورا
امروز در زردنیوز
 پربیننده های ورزشی
 پرنظرهای ورزشی
مارادونا: سوارز چه کسی را کشته است؟

مارادونا: سوارز چه کسی را کشته است؟


اسطوره فوتبال آرژانتین از تصمیم فیفا برای محرومیت مهاجم تیم ملی اروگوئه برای ممنوعیت هرگونه فعالیت فوتبالی به مدت چهار ماه انتقاد کرد.

تاریخ: ۶ تير ۱۳۹۳

 دیگو مارادونا از تصمیم فیفا برای محرومیت چهار ماهه سوارز از تمام فعالیت‌های فوتبالی به دلیل گاز گرفتن کیه‌لینی انتقاد کرد.

مهاجم تیم ملی اروگوئه و لیورپول از ۹ بازی و چهار ماه فعالیت فوتبالی به دلیل گاز گرفتن کیه‌لینی در دیدار مقابل ایتالیا در جام‌جهانی محروم شد.

مارادونا که تی‌شرتی در حمایت از سوارز به تن کرده بود و روی آن نوشته شده بود «لوئیس ما با تو هستیم.»، به انتقاد از تصمیم فیفا برای محرومیت چهار ماهه وی پرداخت و مدعی شد که فیفا طوری با او رفتار می‌کند که گویی رفتاری بسیار شنیع انجام داده است.وی اظهار داشت: این تصمیم یک رسوایی است. نمی‌توانم آن را درک کنم. سوارز چه کسی را کشته است که باید او را اینگونه محروم کنند؟ چرا فیفا به او دستبند نمی‌زند و به او را به گوانتانامو نمی‌فرستد؟

مارادونا ادامه داد: یک بازیکن یک سال سخت تلاش می‌کند تا بتواند در جام‌جهانی بازی کند و لوئیس ۲۹ گل زد و آنها او را از جام جهانی به این شکل بیرون کردند. این باورکردنی نیست. زیدان را در فینال جام‌جهانی ۲۰۰۶ به یاد بیاورید آنها با او چه کردند؟ فیفا توپ طلا را به او داد.

نسخه چاپی
ارسال
۰
مطالب مرتبط
نظرات


نام(اختیاری):
ایمیل(اختیاری):
عدد مقابل را در کادر وارد کنید:
متن:

فروشگاه ورزش سه خبر ورزشی ایران تلنت
تازه ترین اخبار
پیشنهاد زردنیوز
پی سی آگهی تدریس خصوصی