محل تبلیغ شما
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸
ساعت:  ۲۱:۵۳:۰۲
فروشگاه اینترنتی ملورا
امروز در زردنیوز
 پربیننده های اخبار
 پرنظرهای اخبار
مکالمه مدیر توییتر و حسن روحانی، برای رفع فیلتر

مکالمه مدیر توییتر و حسن روحانی، برای رفع فیلتر


آقای رئیس جمهور، از توییت های شما در سازمان ملل لذت می‌بریم!

تاریخ: ۷ مهر ۱۳۹۳

مکالمه مدیر توییتر و حسن روحانی، برای رفع فیلتر / بخوانید

وزیر خارجه ایران شخصا از رسانه های اجتماعی به ویژه توییتر و فیس بوک بعنوان یک ابزار نوین دیپلماسی و اطلاع رسانی استفاده گسترده‌ای می کند.مدیر توییتر می گوید مکالمه تلفنی خوبی با وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص رفع فیلتر توییتر داشته است.

 به گزارش کافه سینما به نقل از ایستنا، DiCK Costolo در توییتی که از طریق حساب رسمی خود منتشر ساخته می گوید "مکالمه تلفنی خوبی در خصوص بازکردن دسترسی به توییتر در ایران با وزیر امور خارجه ایران، محمدجواد ظریف، داشته است".

وزیر خارجه ایران شخصا از رسانه های اجتماعی به ویژه توییتر و فیس بوک به عنوان یک ابزار نوین دیپلماسی و اطلاع رسانی استفاده گسترده‌ای می کند.

وی هفته گذشته هم در پیامی به حساب حسن روحانی، پیامی در خصوص رفع فیلتر تویتر در ایران منتشر ساخته بود که خبرساز شده بود. اگرچه این حساب توییتر منصوب به رئیس جمهوری هنوز به طور رسمی تایید نشده ولی براساس اخبار و تصاویر دست اولی که از رئیس جمهور منتشر می‌کند به نظر می رسد به تیم رسانه ای دکتر روحانی تعلق دارد.

در جریان سفر هفته گذشته رئیس جمهور به آمریکا به منظور شرکت در اجلاس سازمان ملل و پوشش گسترده اخبار این سفر در حساب تویتر آقای روحانی، Dick Costolo مدیر اجرایی توییتر، به توییت های ارسالی آقای روحانی، پاسخ داده بود و گفته بود "آقای رئیس جمهور، از توییت های شما در سازمان ملل لذت می‌بریم! ما دوست داریم دیگر ایرانیان نیز از این شبکه به طور کامل لذت برده، کی ممکن خواهد شد؟"

کافه سینما

نسخه چاپی
ارسال
۰
مطالب مرتبط
نظرات


نام(اختیاری):
ایمیل(اختیاری):
عدد مقابل را در کادر وارد کنید:
متن:

خبرپو اتوماسیون اداری شبکه تحلیلگران
تازه ترین اخبار
پیشنهاد زردنیوز
پی سی آگهی تدریس خصوصی