محل تبلیغ شما
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
ساعت:  ۱۹:۱۹:۰۳
فروشگاه اینترنتی ملورا
امروز در زردنیوز
 پربیننده های ورزشی
 پرنظرهای ورزشی
آمار خوب علی دایی برای پرسپولیس در مقایسه با درخشان

آمار خوب علی دایی برای پرسپولیس در مقایسه با درخشان
تاریخ: ۱۶ فروردين ۱۳۹۴

 پرسپولیس با پنالتی مشکوک دقیقه 91، به سختی توانست از راه آهن ده نفره و ته جدولی یک مساوی بگیرد. تیم درخشان در 9 بازی آخرش فقط یک برد داشته و فاصله‌اش با منطقه سقوط هر هفته کمتر می‌شود.

با وجود نتایج ضعیف درخشان در هفته‌های اخیر، او هنوز میانگین امتیازات بهتری نسبت به علی دایی دارد. درخشان این فصل در 17 بازی که روی نیمکت پرسپولیس نشسته، 20 امتیاز گرفته و دایی از 7 بازی ابتدای فصل 8 امتیاز داشت. میانگین امتیازات درخشان با 1.17 امتیاز از هر بازی، با اختلاف بسیار کمی بهتر از میانگین 1.14 علی دایی دایی است.

البته این فقط یک سمت ماجراست. با مقایسه بازی‌های مشابهی که دایی و درخشان روی نیمکت سرخپوشان بوده‌اند، معادله کاملا به نفع دایی تغییر می‌کند. پرسپولیس در 7 هفته ابتدایی نیم فصل اول و دوم با نفت تهران، فولاد، ذوب آهن، ملوان، پدیده، صبا و تراکتورسازی بازی کرد. علی دایی نیم فصل اول مقابل این تیم‌ها 8 امتیاز گرفت و سهم درخشان از بازی‌هایش مقابل همین تیم‌ها، فقط 4 امتیاز بود. درخشان پدیده را برد، با صبا مساوی کرد و به هر 5 تیم دیگر باخت.

پرسپولیس هفته آینده در اهواز مهمان استقلال خوزستان است و در صورت شکست در این مسابقه، میانگین امتیازات کلی درخشان هم از دایی پایین‌تر خواهد آمد.

 اخبار ورزشی - جام نیوز

نسخه چاپی
ارسال
۰
مطالب مرتبط
نظرات


نام(اختیاری):
ایمیل(اختیاری):
عدد مقابل را در کادر وارد کنید:
متن:

فروشگاه ورزش سه خبر ورزشی ایران تلنت
تازه ترین اخبار
پیشنهاد زردنیوز
پی سی آگهی تدریس خصوصی