محل تبلیغ شما
پنجشنبه ۶ تير ۱۳۹۸
ساعت:  ۰۲:۰۳:۱۸
فروشگاه اینترنتی ملورا
امروز در زردنیوز
 پربیننده های سینما
 پرنظرهای سینما
4 انیمیشن صبا در جشنواره فیلم کوتاه تهران

4 انیمیشن صبا در جشنواره فیلم کوتاه تهران


انیمیشن‌های «نادان»، «همه چی آرومه»، «گنجینه» و «کودکان کویر» به بخش مسابقه سی‌امین جشنواره فیلم کوتاه تهران راه یافته است.

تاریخ: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲

انیمیشن «نادان» در یک قسمت 15 دقیقه‌ای به کارگردانی و انیماتوری شهرام شیرزادی و تهیه‌کنندگی مرکز پویانمایی صبا با تکنیک دو بعدی تولید شده است.

داستان این انیمیشن درباره مرد نادانی است که به همراه الاغش به دنبال خوشبختی می‌گردد ولی نمی‌تواند به آنچه می‌خواهد برسد در نتیجه برای مشورت به سمت مرد دانایی به نام پیر دانا می رود. در این انیمیشن تلاش شده بدی و ناشایستگی نادانی و غرور را در قالب پویانمایی به کودکان یادآوری کنیم.

انیمیشن «همه چی آرومه» به کارگردانی عباس محبی و نویسندگی سمیه سمساری و تهیه کنندگی مرکز پویانمایی صبا در 26 قسمت 6 دقیقه ای با تکنیک کات اوت تولید شده است.

داستان این مجموعه در باره یک خانواده 4 نفری است که در برابر اتفاقات ناگوار پیرامونشان عکس العمل خیلی خوب وشاد نشان می‌دهند.

انیمیشن «کودکان کویر» به کارگردانی سعادت رحیم زاده در یک قسمت 10 دقیقه ای با تکنیک نقاشی روی شیشه به تهیه کنندگی مرکز پویانمایی تولید شده است.

این انیمیشن تلاش دارد روایتی متفاوتی از گونه ای از زندگی مردمان بلوچ درایران را به تصویر بکشد.

انیمیشن «گنجینه» در 105 قسمت یک دقیقه‌ای به کارگردانی مشترک سعید ترخانی و امیر دهقان وبه تهیه کنندگی مرکز پویانمایی صبا تولید شده است. این انیمیشن در هر قسمت به صورت وله یک دقیقه‌ای پخش خواهد شد که در هر قسمت مضامین فرهنگی در زمینه‌های مختلف به دو صورت زشت و زیبا برای مخاطبان به نمایش درمی‌آیند.

نسخه چاپی
ارسال
۰
مطالب مرتبط
نظرات


نام(اختیاری):
ایمیل(اختیاری):
عدد مقابل را در کادر وارد کنید:
متن:

امینانه
تازه ترین اخبار
پیشنهاد زردنیوز
پی سی آگهی تدریس خصوصی