محل تبلیغ شما
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
ساعت:  ۱۶:۵۳:۳۶
فروشگاه اینترنتی ملورا
امروز در زردنیوز
 پربیننده های سینما
 پرنظرهای سینما
برگزاری کارگاه ویژه "بازیگر و متن" زیر نظر لوون هفتوان

برگزاری کارگاه ویژه "بازیگر و متن" زیر نظر لوون هفتوان


کارگاهی ویژه "بازیگری و متن" با حضور لوون هفتوان در مدرسه بین المللی سینما تئاتر دراما برگزار می‌شود.

تاریخ: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲

هیات علمی بین المللی سینما و تئاتر دراما همراه با علی آبرومندی مدیر بخش بین الملل این موسسه پس از نشست حضوری با لوون هفتوان توانست به امضای قراردادی مبنی بر همکاری مشترک به کارگاه ویژه بازیگر و متن "Special workshop Actor and Lyrics" زیر نظر لوون هفتوان برسد که این کارگاه با تاکید بر آموزه هایی از شیوه های اجرایی مدرن و نگاهی نو به هدایت بازیگر، تحلیل نقش، تحلیل متن و... در یک ترم یک ماهه از اوایل مرداد ماه سال 92 برگزار خواهد شد.

این کارگاه ویژه در 12 جلسه 3 ساعته فقط تعداد محدودی را می‌پذیرد و آزمونی را در تاریخ های 11، 12 و 13 تیر ماه 92 برگزار خواهد کرد.

لوون هفتوان در سال 1370 از آکادمی هنرهای نمایشی روسیه فار‌غ‌التحصیل شد و در سال 1374 کمپانی "لماز" را در کانادا تاسیس کرد و با هدف تعالی هنر گروه تئاتری "ریرا" را هم در تورنتو به راه انداخت و تاکنون نمایشنامه‌های زیادی به کارگردانی وی به صحنه رفته و جوایز مختلفی را از فستیوال‌های جهانی کسب کرده است.

لوون هفتوان در حوزه سینمای در آثاری همچون "در کوچه های عشق"، "سر و صدای تاریک"، "پرویز" و "لرزاننده چربی" حضور داشته و کارگردانی نمایش‌هایی "آهای کی اونجاست؟"ویلیام سارویان، "عاشق" هارولد پینتر، "دارم خوای می بینم. نمی‌بینم ؟"لوئیجی پیراندلو، "مرغ دریایی" آنتوان چخوف، "شاید رویا "لوئیجی پیراندلو و "یکشنبه" هارچ تارونیان را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر نیز سرگرم آماده‌سازی دو پروژه تئاتری به زبان‌های ارمنی و انگلیسی در کانادا است.

آزمون کارگاه به صورت رایگان برگزار می‌شود و مهلت ثبت‌نام تنها تا تاریخ 9 تیرماه خواهد بود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این کارگاه می توانند به آدرس خیابان جمهوری خیابان سی تیر، نرسیده به بنیاد سینمایی فارابی پلاک 67 مدرسه بین المللی سینما و تئاتر دراما مراجعه کنند و یا از طریق آدرس اینترنتی www.dramacollege.ir در لینک مدرسه ثبت‌نام اینترنتی انجام دهند.

نسخه چاپی
ارسال
۰
مطالب مرتبط
نظرات


نام(اختیاری):
ایمیل(اختیاری):
عدد مقابل را در کادر وارد کنید:
متن:

امینانه
تازه ترین اخبار
پیشنهاد زردنیوز
پی سی آگهی تدریس خصوصی